Kantoren en brievenbussen

Als ziekenfonds willen wij onze verantwoordelijkheid opnemen om de verdere verspreiding van het covid-19 virus te helpen beperken.

Daarom zal het NZVL tijdelijk enkel op afspraak werken.

Je kan ook 24/24 terecht in ons online kantoor.
Ziektebriefjes, tussenkomsten enz. deponeer je makkelijk en snel in onze NZVL-brievenbussen. We zorgen ervoor dat al onze brievenbussen op regelmatige tijdstippen leeggemaakt worden.

Hoofdkantoren regio Oost-Vlaanderen en Antwerpen


Aalst (9300) - Vaartstraat 14 - 053 76 99 90 - aalst@nzvl.be

Gent (9000) -  Frans van Ryhovenlaan 172 - 09 335 27 71 - gent1@nzvl.be

Ninove (9400) - Burchtstraat 31 - 054 32 21 54 - ninove@nzvl.be
 
Wilrijk (2610) -  Jules Moretuslei 379 - 03 334 02 83 - wilrijk@nzvl.be

Kantoren regio Oost-Vlaanderen en Antwerpen

 

AALST (9300) Moorselbaan 303 (L&M Consult)
BERLARE (9250) Nieuwstraat 55 (Dagbladhandel Hans)
BRAKEL (9660) Neerstraat 22 (Optiek Christiaens)
DENDERWINDEKE (9400) Brielstraat 51
DESTELBERGEN (9070) Dendermondestw 448 (Apotheek Verbeke)
EREMBODEGEM (9320) Dennenlaan 23
EREMBODEGEM (9320) Jagershoek 14 (t.h.v. WZC De Gerstjens)
EREMBODEGEM (9320) Keppestraat 115
ERPE-MERE (9420) Botermelkstraat 12 (WZC Avondzon)
EVERGEM (9940) Dorpsplein 4 (Dagbladhandel Evergreen)
HAMME (9220) Kerkstraat 34 (Dagbladhandel Vermeire)
HILLEGEM (9550) Diepestraat (Parochiaal Centrum)
LEBBEKE (9280) • LEDE (9340) Katstraat 29
LOKEREN (9160) Naastveldstraat 81
MALDEGEM (9990) Aalterbaan 134 (Bloemenhuis Flora)
MELLE (9090) Brusselsestwg 264 (Fietsenhandel)
NEVELE (9850) C Vandercruyssenstraat 17 (Apotheek Vidafar)
OOSTERZELE (9860) Dorp 60 (Dagbladhandel De Ganzeveer)
RONSE (9600) Rooseveltplein 23 (Optiek D’Hondt)
SINT-LIEVENS-HOUTEM (9520) Eiland 12
TEMSE (9140) Frankrijkstraat 6 (Kontrimo)
WETTEREN (9230) Zuidlaan 99/d (Restaurant Coco)
ZELE (9240) Gentsestwg 130 (Bike Center Ivan)

Hoofdkantoren regio West-Vlaanderen


Brugge (8200) - Torhoutse Steenweg 104 bus 1 - 050 40 60 80 - brugge@nzvl.be

Kortrijk (8500) -  Rijselsestraat 51 - 056 25 81 73 - kortrijk@nzvl.be

Oostende (8400) - Graaf de smet de Naeyerlaan  11 059 51 37 05 - oostende@nzvl.be

Roeselare (8800) -  Meensesteenweg 245 - 051 20 18 49 - roeselare@nzvl.be

Kantoren regio West-Vlaanderen


Blankenberge (8370) - Kerkstraat 294/1 - 050 41 06 86 - blankenberge@nzvl.be
Diksmuide (8600) -  Grote Markt 37/1 - 051 69 18 92 - diksmuide@nzvl.be
Ieper (8900) - Diksmuidestraat 26 - 057 20 69 94 - ieper@nzvl.be
Izegem (8870) -  Melkmarkt 3 bus 1 - 051 32 26 36 - izegem@nzvl.be
Knokke (8300) -  Seb. Nachtegaelsestraat 25 - 050 62 80 06 - knokke@nzvl.be
Koekelare (8680) -  Ringlaan 2 - 051 58 92 49 - koekelare@nzvl.be
Menen (8930) -  Bruggestraat 31 - 056 29 29 32 - menen@nzvl.be
Middelkerke (8430) -  Joseph Casselaan 19 - 059 30 06 73 - middelkerke@nzvl.be
Nieuwpoort (8620) -  Astridlaan 16 - 058 23 37 15 - nieuwpoort@nzvl.be
Oostkamp (8020) -  Sint-Pietersplein 4 - 050 84 16 89 - oostkamp@nzvl.be
Torhout (8820) -  Burg 57 - 050 22 22 02 - torhout@nzvl.be
Veurne (8630) -  Statiestraat 10 - 058 31 76 56 - veurne@nzvl.be

ANZEGEM (8570) Statieplein 30 (Café Sint-Jansbond)
ASSEBROEK (8310) Schoolstraat 2 (Bakkerij Matthys)
BEERNEM (8370) Parkstraat 2
BREDENE (8450) Kasteellaan 4
BRUGGE (8000) Hoogstraat 23
BRUGGE SINT-JOZEF (8000) Dokwerkersstraat 28
DEERLIJK (8540) Vichtesteenweg 72 (Texaco)
DE HAAN (8420) Stationstraat 31 (NV Karmijo)
GISTEL (8470) Putbekestraat 25
IEPER (8900) Briekestraat 12 (hoofdingang Jan Yperman ZH)
INGELMUNSTER (8770) Oostrozebekestraat 57
KOKSIJDE (8670) Zeelaan 63 (Fintro Bank Becquart)
RENINGELST (8970) Zevekotestraat 18
ROESELARE (8800) St.-Amandsstraat 31
STADEN (8840) Ieperstraat 23
TIELT (8700) Felix D’hoopstraat 6
VELDEGEM (8210) Koning Albertstraat 20 (Brood en Banket Marc Strubbe)
WAREGEM (8790) Holstraat 15
WERVIK (8940) IJzerenwegstraat 52

Hoofdkantoren regio Vlaams-Brabant en Brussel


Leuven (3001) - Naamsesteenweg 102 - 016 30 16 43 - leuven@nzvl.be
 
Anderlecht (1070) -  Ninoofsesteenweg 342 - 02 523 87 77 - anderlecht@nzvl.be

Kantoren regio Vlaams-Brabant en Brussel


Asse (1730) - Kalkoven 12 bus 1 - 02 300 29 45 - asse@nzvl.be
Brussel (1210) -  Haachtsesteenweg 46 - 02 219 90 25 - brussel@nzvl.be
Itterbeek (1701) - Bodegemstraat 16 - 02 308 21 09 - dilbeek@nzvl.be
Halle (1500) -  T. Van Ruycheveltstraat 2 - 02 309 28 86 - halle@nzvl.be
Herent (3020) -  Schoolstraat 33 - 016 89 12 70 - herent@nzvl.be
Kapelle op den Bos (1860) -  Marktplein 19 - 015 36 35 35 - kapelleopdenbos@nzvl.be
Kessel-Lo (3010) -  Diestsesteenweg 154 bus 1 - 016 85 50 13 - kessello@nzvl.be
Lennik (1750) -  Markt 6 - 02 306 19 24 - lennik@nzvl.be
Londerzeel (1840) -  Populierenstraat 2 - 052 52 28 73 - londerzeel@nzvl.be
Roosdaal (1760) -  Pamelse Klei 10 - 054 34 27 26 - roosdaal@nzvl.be
Scherpenheuvel (3270) -  Basilieklaan 28 - 013 25 29 45 - scherpenheuvel@nzvl.be
Tienen (3300) -  Minderbroedersstraat 22 - 016 85 10 23 - tienen@nzvl.be
Tremelo (3120) -  Astridstraat 13 b04 - 016 85 10 42 - tremelo@nzvl.be
Wezemaal (3111) -  Aarschotsesteenweg 159 - 016 85 10 14 - wezemaal@nzvl.be

AARSCHOT (3200) Albertlaan (Frituur Marina)
AFFLIGEM (1790) Okaaistraat 73
BERTEM (3060) Dorpstraat 157
DIEST (3290) Leuvensesteenweg 200 (Carrosserie Buccauw bvba)
GALMAARDEN (1570) Nieuwstraat 18 (Smatch)
GOOIK (1755) Dorpstraat 28 (’t Pajotteke)
GRIMBERGEN (1850) Vilvoordesteenweg 205 (Foto Cadeau center De Ryck)
HAASRODE (3053) Blandenstraat 140 (Dagbladhandel ’t Roddelkot)
HEVERLEE (3000) Populierenhof - Populierenlaan 10
HOLSBEEK (3220) Kartuizersstraat 2
HUMBEEK (1851) Kerkstraat 128 (AD Delhaize)
KORTENBERG (3070) Kapellestraat 50
KORTENAKEN (3470) Dorpsplein 7 (Café Oud Cortenaken)
LANDEN (3400) Gingelomstraat 2
LEUVEN (3000) J.P. Minckelersstraat 123
LIEDEKERKE (1770) Opperstraat 16
LUBBEEK (3210) Dorpskring 10 (Apotheek Van Loo)
MERCHTEM (1785) Kalkhovenlaan 15 (Dierenarts)
OPWIJK (1745) Nieuwstraat 18 (Carrefour)
OUD-HEVERLEE (3050) Dorpsstraat 32 (Fietsen Craninx David)
OVERIJSE (3090) Fr. Verbeekstraat 240
SINT-PIETERS-LEEUW (1600) G. Wittouckstraat z/n (Bakkerij Het Lindeke)
TERNAT (1740) Stationstraat 115 (Resto Patje)
TERVUREN (3080) Leuvensesteenweg 147
TIENEN (3300) Sint-Truidensesteenweg 123
WESPELAAR (3150) Dijkstraat 63 (Café De Warande)
ZAVENTEM (1930) Watertorenlaan 1 (Apotheek Tom Lamote)

Hoofdkantoor regio Limburg

 
Hasselt (3500) -  Leopoldplein 8/1 - 011 22 26 41 - hasselt@nzvl.be

Kantoren regio Limburg


Alken (3570) -  Onze-Lieve-Vrouwstraat 177 A - 011 71 09 73 - alken@nzvl.be
Beringen (3580) -  Steenstraat 6 - 011 42 34 32 - beringen@nzvl.be
Bilzen (3740) -  Stationslaan 6 bus 2 - 089 24 20 45 - bilzen@nzvl.be
Bree (3960) -  Opitterpoort 21 - 089 47 23 03 - bree@nzvl.be
Genk (3600) -  Nieuwstraat 35 - 089 35 67 53 - genk@nzvl.be
Houthalen (3530) -  Grote Baan 52 - 011 71 17 12 - houthalen@nzvl.be
Sint-Truiden (3800) -  Stationsstraat 6 bus 1 - 011 71 19 02 - sinttruiden@nzvl.be

• BOCHOLT (3950) Kerkplein 1
• EIGENBILZEN (3470) Zangerheistraat 128
• HALEN (3545) Pandputweg 48
• HAMONT-ACHEL (3930) Catharinadal 8
• MAASEIK (3680) Markt 32
• MAASMECHELEN (3630) Rijksweg 188
• OVERPELT (3900) Vlasrootstraat 6
• PEER (3990) Markt 21/ 1
• TESSENDERLO (3890) Baalmolenstraat 48
• WELLEN (3830) Overbroekstraat 74